شرایط پذیرش در دپارتمان پارسه

1-تسلط به قواعد و نگارش زبان فارسی

2-تایپ سریع جهت افزایش سرعت کار

3-آشنایی با وب سایت و موتورهای جستجو

4-آشنایی با رایانه و مهارت های پایه

توجه : مواد اول و چهارم الزامی بوده و باقی موارد در صورت تایید مهارت فرد به صورت کارآموزی گذرانده خواهد شد

شرایط استخدام :

1-ترجیحا خانم دارای تحصیل مرتبط

2-دارا بودن زمان آزاد لازم جهت اثربخشی

مزایای استخدام در پارسه :

1-حقوق ثابت ماهیانه به همراه پاداش

2-افزایش حقوق در صورت افزایش کیفیت کار و سرعت انجام پروژه ها تا بالای 1 میلیون

3-ساعت کاری دلخواه و کار از راه دور(حضور در جلسات شرکت در صورت اعلام)

علاقمندان جهت استخدام لازم است فرم زیر را مطابق متن نمونه در موضوع پیشنهادی پر کرده و ارسال کنند..

از میان فرم های ارسالی بهترین و دقیق ترین فرم ها انتخاب و جهت جذب دعوت خواهند شد..

گروه های مواد غذایی

آیا می دانید که داشتن اطلاعات مناسب در مورد هرم غذایی تاثیر بسیاری زیادی بر روی سلامتی افراد دارد؟ افرادی که به دنبال چاق و فربه شدن بدن خود هستند می توانند با آگاهی از میزان مواد مغذی موجود در هر ماده غذایی برنامه مناسبی را برای خود ترتیب دهند.

خوراکی هایی که در سبد غذایی روزانه ما قرار می گیرند عموما حاوی مواد قندی، پروتئینی و چربی می باشند. مواد مغذی موجود در این ترکیبات سبب می شود که افراد بتوانند انرژی روزانه خود را به دست آورند و به زندگی کردن ادامه دهند. همانطور که اطلاع دارید برای اینکه بتوانیم امور روزمره خود را انجام دهیم و فعالیت های حرکتی و جسمانی داشته باشیم، باید روزانه چند وعده غذای مقوی مصرف نماییم. گروه های مختلف مواد غذایی از قبیل گروه نان و غلات، لبنیات، پروتئین ها و غیره همگی کمک می کنند تا فرد بتواند یک زندگی سالم در پیش روی خود داشته باشد.

گروه های مواد غذایی

هرم مواد غذایی

هرم مواد غذایی شامل انواع مختلف گروه های مواد غذایی می باشد که در یک مثلث جای داده شده و بر اساس حجم در آن گنجانده شده است. هرم مواد غذایی به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم تعادل غذایی خود را در طول روز و رعایت نماییم. گروه‌ های سنی مختلف با توجه به نیاز هایی که دارند از این خوراکی ها استفاده می کنند. در هرم مواد غذایی می توان گروه های اصلی را مشاهده نمود.

چهار گروه اصلی مواد غذایی در هرم مواد غذایی عبارتند از: نان و غلات، میوه و سبزی، لبنیات، گوشت و حبوبات و مغز ها. هر کدام از گروه های مواد غذایی دارای خواص مربوط به خود می باشند که به طور مستقیم بر روی سلامت جسمی و روانی انسان ها تاثیر می گذارند. متخصصان تغذیه با یک برنامه ریزی صحیح برای افراد با سنین متفاوت برایشان تعیین می‌ کنند که در طول یک هفته چه مقدار از هر کدام از مواد غذایی اشاره شده را مصرف نمایند.

گروه های مواد غذایی

مواد غذایی چاق کننده

در جامعه امروزی ما هم با افراد چاق و هم با افراد لاغر مواجه می شویم. این افراد برای اینکه بتوانند در زندگی خود سطح سلامت مناسبی را در اختیار داشته باشند، به پزشک تغذیه مراجعه می‌ کنند. متخصصان معمولاً با توجه به سن و سایر ویژگی ها و بیماری هایی که دارند می توانند راهنمایی های مثمر ثمر در اختیارشان قرار دهند. افرادی که لاغر هستند می توانند با استفاده از مواد غذایی چاق کننده و ورزش های مناسب به حجم دادن عضله ها و افزایش وزن خود کمک کنند.

از مواردی که این افراد باید حتما آن را رعایت نمایند، استفاده کردن از مغز ها برای افزایش میزان وزن آن ها می باشد. استفاده از انواع پروتئین ها و میوه ها نیز می تواند کمک شایانی در این امر به آن ها نماید. لبنیات که از گروه های اصلی مواد غذایی می باشد، حتما باید در برنامه غذایی روزانه گنجانده شود. اثری که مصرف میوه‌ و سبزیجات تازه در کارکرده دستگاه گوارش دارد، نباید چشم پوشی شود. پوره سیب زمینی و سبزیجات آب پز شده غذا هایی هستند که به فربه شدن بدن کمک می کنند. همچنین افراد لاغر می توانند از برش های کیک خانگی به همراه کشمش استفاده نمایند تا انرژی بیشتری در طول روز داشته باشند.

توجه داشته باشید که چاق شدن باید به مرور زمان انجام گیرد و افرادی که به سرعت چاق و لاغر می‌ شوند مطمئنا به سلامتی بدن خود ضربه جبران ناپذیری را وارد خواهند کرد. در مصرف انواع مواد غذایی نباید زیاده‌ روی نمود. بیماری کبد چرب امروزه با توجه به حضور فست فود ها و غذا های چرب در وعده های ما، یکی از دشمنان اصلی انسان به شمار می‌ رود.

موضوع شما :  عسل

کاربر گرامی شما باید بتوانید همانند متن نمونه در مورد عسل یک محتوای دقیق و زیبا و بدون مشکل نگارشی و املایی تولید کرده و از طریق اطلاعات زیر در قالب فایل پی دی اف یا ورد ارسال کنید

info@parsehec.com

ارتباط تلگرام :

@parsehecg